جزئیات خبر


با حضور متخصصان شرکت داروسازی ثامن ؛

اولین کنگره بین المللی داروسازی نوین برگزار شد

اولین کنگره بین المللی داروسازی نوین برگزار شد
1396/11/24

اولین کنگره بین المللی داروسازی نوین با حضور متخصصان شرکت دارو سازی ثامن در سالن همایش‌های رازی تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازما اقتصادی رضوی، در این کنگره علاوه بر متخصصان داروسازی از هلدینگ دارو و سلامت آستان قدس رضوی، قائم مقام انجمن بین المللی داروسازان آلمان و انگلیس، رئیس کمیته اخلاق داروسازی WHOاز استرالیا، رئیس اداره دارویی قزاقزستان و دانشکده داروسازی اَلماتی، مدیرگروه اقتصاد دارویی دانشگاه مسکو از جمله مهمانان خارجی این کنگره هستند. همچنین هیأت مدیره انجمن های علمی دارویی کشور، هیأت مدیره سندیکای دارویی کشور، بورد تخصصی آموزش داروسازی وزارت بهداشت و معاونین غذا و داروی کشور، تشکل های دانشجویان دانشکده های داروسازی کشور حضور بهم رسانده‌اند.
در این کنگره بین‌المللی، بیان چالش های آموزش داروسازی در سطوح عمومی و تخصصی و چالش های اقتصاد و بازاریابی دارو در سطح داخل کشور و بین الملل مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
کنگره مذکور به منظور ایجاد فرصت برای انطباق دهنده‌ها میانه صنعت و دانشگاه برگزار شده و به همین منظور دکتر سید محمد صادق مهدوی، مدیر عامل شرکت داروسازی ثامن و نیز دکتر سید حمید خوش قلب طوسی رئیس هیئت مدیره این شرکت و عضو کارگروه سلامت و دارویی آستان قدس رضوی در نشست‌های تخصصی این کنگره حضور به هم رساندند.
گفتنی است، این کنگره از ۴.۵ تا ۱۵ امتیاز بازآموزی را به شرکت‌کنندگان خود اعطاء می‌کند
 436-96

نظر شما